21. Andja süda teeb kingi kalliks ja hinnaliseks! Vaadatud 291 korda

- Kool meedias

Neli aastat tagasi, ühel ilusal lumisel detsembripäeval, peale emakeele tundi, mille teemaks oli headus ja üksteise märkamine, tulid praegused 5.a ja 6.a klassi õpilased koos õpetajate Pille ja Anneliga mõttele teha väike heategu memmedele ja taatidele, keda me keegi ei tunne ja kes veedavad oma vanaduspäevi Elva valla hooldekodudes. Mis teeb argipäeva ja jõuluõhtu kodusemaks, kui mitte üks magus suutäis, mis kingitud südamesoojuse ja heade mõtetega. Tänaseks on heategevusprojektiga liitunud ka õpetajate 2.a ja 3.a klass.

Meie rõõmuks, vähemalt need neli klassi, on keset jõulueelset ostusaginat kogenud, et siiras rõõm peitub hoopis väikestes asjades ehk andmisrõõm on teinekord suurem, kui saamisrõõm.

Täname kõiki annetajaid ja edastame hooldekodude elanike siira tänu!

2.a ja 5.a klassijuhataja A. Puusaag ja 3.a ja 6.a klassijuhataja P. Rebane