10/20 aastat tagasi. 16 Vaadatud 125 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi.

Elva Gümnaasiumis toimus ülemaailmse AIDSi nädala raames terve rida üritusi – meisterdati postreid, koolimaja katusele tehti küünaldest AIDSi sümbol – lips, peeti teemakohaseid loenguid.

Ülevabariigilisel noorte leiutajate konkursil läks hästi Elva Gümnaasiumi 9d klassi õpilastel Madis Kartaul ja Hans Henri Karul. Oma leiutisega „Astuvenergia” võitsid nad oma vanuseklassis esikoha. Elva poiste leiutiseks olid kingad, mille taldades olid energiat tootvad seadmed, mis käimisel tootsid energiat.

14-aastasel Elva koolitüdrukul Elise Ustavil ilmus esimene plaat „Elise Sõpradele”. Plaadil tutvustatakse Tallinna lauluõpetaja Piret Laikre loomingut.

20 aastat tagasi.

Elva Algkooli ruumides hakkas tegutsema Elva Rahvakool.

„Postipoisis ilmus Heldur Karro kirjutis kooli vilistlasest jalgrattur Margus Salumetsast, kes on võitnud juunioride MM-il pronksmedali ja tulnud mitmekordseks Eesti meistriks.

Tänatakse politseinik Raivo Luike, kes tabas Peedu Lasteaed-Algkooli pikalt tülitanud sarivarga.