10/20 aastat tagasi. 15 Vaadatud 238 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi.

Elva Linnavalitsuse tänukirja said õpetajad Tatjana Joosep ja Aino Randver.

Linna advendiaja avamispeol esines Elva Gümnaasiumi mudilaskoor Ehtel Kuldvere-Vendi ja Meelis Roosaare juhendamisel.

Elva jalgpalliklubi ajaloos olid esimest korda võistlustules ka Elva kooli õpilastest koosnev tütarlaste võistkond. Osaleti Lähtel toimunud Premium Cupi turniiril, kus saavutati seitsmes koht. Elva võistkonna parimaks nimetati Kadi Ivaste.

20 aastat tagasi.

Elva Gümnaasiumi aulas annab kauni jõulukontserdi „Revalia Duubel 7” Hirvo Surva juhendamisel. Kaastegev on Elva Gümnaasiumi neidudekoor.

„Elva Postipoisis” oli intervjuu Elva kooli 1991. aasta lennu vilistlase, aselinnapea Gunnar Jürgensoniga. 1991. aasta lend oli huvitav selle poolest, et siis lõpetas eksperimentaalklass, mis koosnes ainult noormeestest. Klassijuhatajaks oli Ülo Haljasorg. Hiljem selliseid eksperimente pole enam korraldatud.