10/20 aastat tagasi. 11 Vaadatud 238 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi.

14. - 26. septembrini õpetas Elva Gümnaasiumis õpilastele saksa keelt külalisõpetaja Austriast Andreas Krenner. Tema tundides said õpilased palju suhelda, mängida, laulda ja meisterdada. 11. – 12. klasside õpilased osalesid isegi väikestes näitemängudes. Õpilased jäid Austria külalisega väga rahule ja ootavad juba järgmist projekti.

Ilmus teadeanne Elva kooli vilistlastele, kus neid kutsuti üles aktiivselt osalema kooli 100. juubeli tähistamisel ja anti ülevaade juubeliüritustest.

Martin Järveoja sai Eesti meistrivõistlustel judos hõbemedali.

20 aastat tagasi.

Elva Gümnaasiumi kaugkoolituse osakonna juhataja Silvi Jürgenson rääkis Elva Rahvakooli seminaril, et sel aastal alustas taas õppetööd kaugõppekoolitus nendele, kel mingil põhjusel on haridustee katkenud. Avati neli klassi – VIII, IX, X, ja XII – kokku 67 õpilasega. Õppijate vanus on 17 – 48 eluaasta vahel. Liiga väikese õpilaste arvuga ei saanud kahjuks avada VII ja XI klassi. Õpetajatest on põhikohaga tööl Silvi Jürgenson (matemaatika ja füüsika) ning Tiina Pedaja (eesti keel ja kirjandus). Ülejäänud aineid annavad Elva Gümnaasiumi õpetajad.

Martin Järveoja võitis Eesti juunioride meistrivõistlustel judos oma kaalukategoorias pronksmedali. Eesti üliõpilasmeistriks judos tuli Evelin Pihlak-Zink.