Joosep Matjus filmioperaatorina

10/20 aastat tagasi. 10 Vaadatud 401 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi.

Kohalike omavalitsuste valimised võitnud valitsuskoalitsioon (Reformierakond ja Keskerakond) sõlmisid koostööleppe, milles nähti muu hulgas ette Elva Gümnaasiumi õppehoonete renoveerimist, spordihoone ehitust Tartu mnt 3 koolihoone juurde ja tasuta koolitoidu säilitamist.

Elva Gümnaasiumi õpilased esinesid edukalt Vapramäe-Vellavere-Vitipalu sihtasutuse korraldatud fotokonkursil „Märka mind”. Christopher Toom sai kolmanda koha foto eest „Vares tahab kooli” ja eripreemia parima seenepildi eest. Kristi Koppel võitis esikoha 12-16-aastaste grupis ja pälvis eripreemia ka pildi tegemise jutu eest. Eripreemia sai veel Kertu Tenso parima puhkepiirkonna ja Kärt Petser parima matkaraja foto eest.

Kunstikuu raames toimus Elva Gümnaasiumis kooli vilistlaste Tairi Tiimani fotonäitus „Naer” ja Katrin Sipelga loeng fotolavastustest ja filmikunstniku tööst.

Kultuurikeskuses näidati Elva kooli vilistlase Joosep Matjuse loodusfilme.

20 aastat tagasi.

Elva Algkooli õppealajuhataja Svetlana Variku andis põhjaliku ülevaate õpilaste uuest korrast hindamises, kus hindamine jaguneb õpiprotsessi hinneteks ja arvestuslikeks hinneteks, mille tulemusena toimub kokkuvõtlik hindamine.

1. ja 2. klassis antakse õpilaste teadmistele, hoolsusele ja käitumisele sõnalisi hinnanguid. Kaks korda aastas fikseerib õpetaja lapse arengu klassitunnistusel.

Kõik 1. klassi õpilased viiakse õppeaasta lõpul järgmisse klassi.

Õpilase hoolsust ja käitumist hinnatakse sõnaliste hinnetega „eeskujulik”, „hea”, „rahuldav” või „mitterahuldav”.