10/20 aastat tagasi. 9 Vaadatud 253 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi.

Kohalike omavalitsuste valimistel kahjuks ükski Elva kooli töötaja Elva Linnavolikokku ei pääsenud.

Elva lionid kuulutasid juba teist aastat välja „Andeka õpilase stipendiumi” konkursi. Stipendiumi esimesteks saajateks olid Heiros-Jaanus Sinimäe 5A klassist ja Ville Sokk 11A-st.

Elvas toimunud Looduslaulu konkursil esinesid edukalt Elva Gümnaasiumi õpilased. 13-14-aastaste vanusegrupis saavutati kolmikvõit. Esikoha sai Elise Ustav, talle järgnesid Elis Laasberg ja Mari-Liis Kaldvee. Eripreemiaga autasustati Marta Kotkast ja Kristi Koppelit.

Linnavalitsuse tänukirja sai Elva Gümnaasiumi õpetaja Malle Luik.

20 aastat tagasi.

Ka seekordsetel Kohalike omavalitsuste valimistel ei pääsenud Elva Linnavolikokku ükski meie kooli töötaja.

Avaldati Elva Linna arengukava aastateks 2000-2005. Üldhariduse valdkonnas nähti ette kujundada õppesuunad läbi valikainete, jätkata kaugõppeosakonna arendamist, toetada Elva kooli õpilaste B ja C kategooria autokoolitust, vajadusel moodustada tasandusklassid õpiraskustega õpilastele, välja töötada haridusasutuste investeeringute programm, kehtestada väljaspool linna elavatele õpilastele sõidusoodustus.