Tornist Torni 2019 Vaadatud 528 korda

- Uudis

Maastikuvõistlus Tornist torni gümnaasiumi klassidele pidas sel sügisel oma viiendat sünnipäeva. Osalejaid ehk kuueliikmelised võistkonnad olid välja pannud järgmised koolid:  Valga Gümnaasium, Rõngu Keskkool, Jakob Westholmi Gümnaasium, Võru Gümnaasium, Elva Gümnaasium. Rada pikkusega 12 kilomeetrit kulges Vapramäelt Elvasse. Võistlus nägi ette, et võistkonnad orienteeruvad kaardiga ja sellel teekonnal ootasid õpilasi rajapunktides üheksa ülesannet, alustades airsoft relvadega laskmisest kuni sõudmise ja NATO tähestiku tundmiseni. Kõige edukamaks võistkonnaks osutus Võru, nende järel olid Elva Gümnaasiumi kümnendikud ja kolmanda koha saavutasid Elva Gümnaasiumi õpetajate esindus. Osalejad trotsisid sombust sügisilma ja nautisid täiel rinna võistlust, mis on osalejate arvates mitmekülgne, sportlik ja meeleolukas. Korraldajad on äärmiselt uhked, et abilised, kes rajapunkides ülesandeid läbi viisid, olid kohusetundlikud ja tublid. Elva Gümnaasiumis on asjalikke õpilasi, heatahtlikke koolitöötajaid ja abivalmis vilistlasi, tänu kelle panustamisele, saame öelda, et maastikuvõistlus läks igati korda ja plaanib järgmisel aastal tulla taas!

Korraldajad
Fotode autor: Franz Joseph Sinimäe