10/20 aastat tagasi. 7 Vaadatud 261 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi

Oma 80. aasta juubelit pidas Elva kooli füüsikaõpetaja Arvo Kikas. „Postipoisile” antud intervjuus kiitis juubilar Elva kooli õpilasi, kellest 20 tegid füüsika riigieksami ja oma tulemustelt oldi maakonnas esimesed ning vabariigis tavakoolide osas kaheksandad.

Tehvandil peetud Eesti juunioride meistrivõistlustel võitis 13-aastane Elva koolipoiss Kristjan Ilves endast vanemate konkurentidega võisteldes suusahüpetes kolmanda ja kahevõistlusees teise koha.

20 aastat tagasi.

Rannu rahvamajas tähistati pidulikult õpetajate päeva, kus linnavalitsuse haridusnõunik Mari Novožilova õnnitles õpetajaid ja õhtujuht Olev Ulp pani kõik oma pilli järgi tantsima. Ansambli Happy Hour muusika saatel sai jalga keerutada.

Elva Gümnaasiumis peeti leivapäeva. Vahetundide ajal sai sööklas degusteerida 7 erinevat leiba ja juba ühe vahetunniga söödi ära tavalise päeva leivanorm. Aulas näidati filmi leiva tegemisest ja õpetaja Ustav rääkis leiva ajaloost. 8. B klassi õpilased jutustasid huvitavaid fakte leivast ja lõpuks korraldati päevakohane viktoriin. Selle võitsid 7A klassi õpilased, kes said auhinnaks raamatu „Rukkileib meie laual”.

Elva Algkooli õpetajad Eve Vaigu ja Sirle Mallo tutvustasid logopeediaalase töö korraldamist algkoolis.