Medalitega maastikuteatejooksu MV-lt Vaadatud 145 korda

- Liikuma kutsuv kool

27.sept.toimusid Lähtel Tartumaa koolinoorte maastikuteatejooksu MV, kus Elva G oli esindatud kõigis neljas vanuserühmas.
6.-7.klasside võistkonnale võit. Tasuks kuldmedalid ja Euroopa koolispordi päeva sümboolikaga kotid. Maakonna meistriteks tulid Ingrid Hiiemäe, Loore-Liis Kask, Kaisa Pastarus, Marie Pihlap, Brandon Mikola Kaugesalu, Joonas Vähi, Konstantin Kuzmitšov ja Rasmus Kivari.
3.-5.klasside seas Elva võistkonnale II koht koosseisus Erika Hiiemäe, Maarja Liivat, Liina Aunap, Kärt Hanni, Karel Pastarus, Aaron Karu, Joonas Pirksaar ja Markus Teppo.
Gümnaasiumide arvestuses meie koolile II koht. Hõbemedalid võitsid Carmen Beljaev, Getriin Marii Lessing, Kertu Kurvits, Joonas Vähi, Heiki Vabrit ja Edward Henno.
8.-9.klasside võistkonnale pronksmedalid koosseisus Laura Pirksaar, Lisette Laiva, Egle-Leane Soonberg, Iiris Rehme, Ander Pavlov, Markko Marten Uusen, Maario Punder ja Markus Roosaar.
Tänud kõigile kooli esindanud õpilastele, ühiste pingutustega saime ka võistkonnad komplekteeritud, olete lahedad!
Esindajad meie edukatel võistkondadel Kaisa Karjane ja Ele Vool.