10/20 aastat tagasi. 4 Vaadatud 618 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi

11. septembril matkas kogu koolipere Tartumaa Tervisespordikeskusesse, et veeta üks lustlik päev tervise edendamiseks. Pidulikud avasõnad ütlesid koolidirektor Matti Kangor ja linnapea Reno Laidre. Tervisepäeva käigus läbiti kaheksa erinevat võistluskohta. Katsuti rammu köieveos, korvpalli täpsusvisetes ja murul suusatamises. Fantaasialendu sai proovida ka luuleridu kokku seades. Ürituse lõpetas auhindade loosimine, kus fortuunaks oli gümnaasiumi direktor. Kordaläinud tervisepäeval oli koolirahvas tänulik taevataadile, kes kindlustas kauni päikesepaistelise ilma.

20 aastat tagasi

Elva linnavalitsus toetas gümnaasiumi 12. klassi õpilaste autosõiduõppe koolitust 40% ulatuses õppemaksu summast.

Eesti Vabariigi peaminister Mart Laar külastas Elvat ja kohtus elvalastega ning ütles, et näeb elus ja arenevat linna. Kohtumise lõpus kinkis koolidirektor Ain Jõesalu peaministrile Arvo Mälbergi äsjailmunud raamatu „Noorele õpetajale”.