Meie nelik Teadusteatrite Starteriks valmis
Autor: Kaja Kalmus

Teadusteatrite Festivali Starter Vaadatud 802 korda

- Kool meedias

Reedel, 20. septembril, toimus Viljandi Gümnaasiumis Teadusteatrite Festivali Starter. Elvast osalesid Jaana Sommermann, Teele Tempel, Katriin Sildnik ja Grete Koppel. Nende juhendajaks on keemiaõpetaja Kaja Kalmus. Päeva jooksul toimusid erinevad töötoad, mida viisid läbi õpetajad ja õpilased nii Elvast, Rakverest, Saaremaalt kui ka Viljandist. Oma osa andis ka teaduskeskus Ahhaa meeskond. Töötubades tehti palju erinevaid katseid, mille käigus tutvustati erinevate ainete omadusi ning tähtsal kohal olid ka ohutusnõuded. Populaarseimaks katseks osutus Viljandi Gümnaasiumi kolmanda aasta noorte “Mullikahur”. Päeva lõpus jagati nõuandeid ja näidati videoid eelmistest aastatest. Teadusteatrite Festival toimub 14.-15. novembril Rakvere Riigigümnaasiumis ja selle teemaks on “Illusioon”.

Autor: Jaana Sommermann