Tänasest alustab meie kooli õppejuhina tööd Tõnis Parksepp Vaadatud 2542 korda

- Personaalia

Elvale kui kirjanduslinnale kohaselt on minu senine taust olnud peamiselt kirjanduse- ja teatrikeskne. Olen õpetanud Tartu Ülikoolis „Poeetika” ja „Luule- ja proosateksti analüüsi” kursusi, omandanud teadmisi kahes välisülikoolis, töötanud kriitikatoimetajana noorte kirjandusajakirjas Värske Rõhk ning olnud vabakutseline dramaturg erinevates Eesti teatrites. Hetkel olen lõpusirgel doktoriõpingutega Tartu Ülikoolis.

Oma senise kogemuse põhjal rõhutaksin ma vajadust väärtustada inimest ja leida viis, kuidas aidata teda personaalsete eesmärkide saavutamisel. Olgu selleks õpilane või õpetaja. Igasugune koostöö algab kuulamisoskusest ja üksteisega arvestamisest. Alles siis tuleb tagasisidestamine. Näen, et Elva Gümnaasiumis on juba ridamisi väärt algatusi (alustades moodulõppest), mille taustaks on hoolimine ja tahe luua õpilastele parim keskkond arenemiseks. Minu eesmärgiks on selle paljususe tugevusi selgemalt esile tuua ning igaüht tema rollis toetada.