10/20 aastat tagasi Vaadatud 399 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi.

Elva Gümnaasiumis alustab tööd eelkool 01.09.2010 a. esimesse klassi astuvatele lastele. Õppetöö toimub kolmapäeviti kl. 13 – 16 ruumis 24 õpetaja Margit Rego juhendamisel,

Koolirahu liigub Elvasse.

1. septembril kuulutati Rakveres rahvamaja terrassilt välja koolirahu 2009/2010 õppeaastaks. Koolirahu lepingule kirjutasid alla Haridus- ja Teadusminister Tõnis Lukas ja Õplasesinduste Liidu juht Sille Lukk. Põhjus, miks üritusel viibis ka Elva abilinnapea Toomas Järveoja, on lihtne – 2010. aasta 1. septembril kuulutatakse koolirahu välja Elvas. Toomas Järveoja võttis vastu koolirahu lepingu koopia, tervitas pidulisi ja soovis kõigile head koolirahu.

20 aastat tagasi.

Elva Algkooli esine parkla valmib lähimate päevade jooksul.

Linnapea Aare Anderson kohtumisest Elva Gümnaasiumi direktori Ain Jõesaluga: analüüsisime eelmist õppeaastat ja rääkisime kooli tulevikust. Uuendatud õppekava, uus hoolekogu, tegus direktor, kindel suund tugevale üldharidusele – need kõik on head näited positiivsetest muudatustest, mis toimunud viimase aasta jooksul ning mis moodustavad tugeva vundamendi edasiseks arenguks.