"Rahvastepall on lahe!" Vaadatud 1149 korda

- Liikuma kutsuv kool

Nii vastas enamik lapsi turniiri autasustamisel ja eriti rõõmus oli selle toreda mängu üle 3 c klassi Stefan. Stefan nimelt on tulnud meie kooli õppima kaugelt Ameerikast, Chicagost, kus rahvastepallile sarnast mängu ta varem mänginud ei olnud. Kuna ta jäi täna platsil silma tugeva viskaja ja ennastsalgava võitlejana, siis palusime Stefanilt väikese intervjuu. Tema sõnade järgi on see väga lahe mäng, ta on rõõmus ,et sai siin koolis selle selgeks. Kuna ta oli oma endises koolis Ameerikas olnud pesapallis oma võistkonna parim viskaja, siis tulid ka täna tal visked väga hästi välja, samuti on selgeks saanud püüdmine ja rahvastepalli reeglid. Eriti meeldis talle hasart, mis mängus tekkis, kaasaelajate ergutused ja mängijate ühtekuuluvustunne. Klassiga saadi tubli III koht.

3.juunil selgusid rahvastepalli parimad I kooliastmes, võistkonda kuulus 9 liiget, kellest neli olid tüdrukud. Mängiti kahe geimi võiduni, üks geim kestis 5 minutit. Kõige rohkem tasavägiseid, kolmegeimilisi, mänge oli 2.klasside turniiril, kus võitja selgus viimase mängu lõpusekunditel. I koha napsas kolme võiduga 2.c klassi võistkond. II koht 2.a klassile, III koht 2.b ja 4.koht 2.d.

1. klasside arvestuses tuli kolme võiduga võitjaks 1.a klass. II koha sai 1.b klassi võistkond, III oli 1.d ja 4.koha saavutas 1.c.

3. klasside seas oli kindel turniirivõitja kolme võiduga 3.a klassi võistkond. II koha saavutas 3.b klass, III koht 3.c-le ja 4. oli 3.d klassi võistkond. Kõik osalejad olid võitjad, suur oli rõõm kordaläinud sportlikust päevast. Lisaks oli kõigile klassidele auhinnaks suur Mesikäpa šokolaad ja diplom.