Tartu maakonna saksa keele õpetajad

AUTOBAHN Elva Gümnaasiumis Vaadatud 426 korda

- Õppetöö

Autor:Tiiu Ruus

16. aprillil toimus Elva Gümnaasiumis Goethe Instituudi korraldatud interaktiivne mäng AUTOBAHN. Osalesid 4.- 5. klassi õpilased Konguta Koolist, Maarja - Magdaleena Põhikoolist, Kõrveküla Põhikoolist, Nõo Põhikoolist, Lähte Ühisgümnaasiumist, Luunja Keskkoolist, Ülenurme Gümnaasiumist ja Elva Gümnaasiumist. Suur tänu kõigile osalejatele, loodan, et teil oli tore ja saite saksakeelsete riikide kohta palju uut ning huvitavat teada.

Kolm parimat võistkonda:

1.  Maarja-Magdaleena Põhikooli võistkond

2.  Konguta Kooli võistkond

3.  Elva Gümnaasiumi 6. klassi tüdrukute võistkond koosseisus Mereli Mõttus, Heidi Udeküll, Kirke Allik ja                                             Kädi Lii Kuznetsov.

Tänan  ürituse avajaid: Tarmo Post ja Ele Vool ning nõu ja jõuga abistajaid: Heliise Riisaar ja Jaanus Tikka.