Elva G. I võistkond

Elva G. II võistkond

Autasustamine
Autor: Jürgen Kuresoo

4-5. klassi poisid olid tublid saalijalgpalli Tartumaa meistrivõistlustel! Vaadatud 865 korda

- Sport

Kolmapäeval, 20.märtsil, toimus selle aasta viimane Tartumaa meistrivõistluste etapp koolidevahelises saalijalgpallis.
Viimasel etapil võtsid omavahel mõõtu 4-5. klassi poisid. Elva Gümnaasium osales kahe võistkonnaga ja neile pakkusid konkurentsi Laeva Põhikool, Luunja Keskkool, Palupera Kool ja Nõo Põhikool 2 võistkonnaga.

Elva G. II võistkond alistas alagrupiturniiril tulemusega 3:0 Laeva Põhikooli ja kaotas Nõo Põhikooli I võistkonnale 2:0. Sellest piisas, et kindlustada koht poolfinaali. Elva G. I võistkond alustas turniiri väga uniselt ja kaotas avamängus Luunja Keskkoolile koguni 3:0. Teises mängus Palupera vastu näidati juba oluliselt paremat mängu ja võeti kindel 8:0 võit. Vaatamata sellele oli Elva I võistkonna seis keeruline ja poolfinaali pääsemiseks tuli viimases nängus alistada Nõo II võistkond vähemalt 3 väravaga. Väga hes suhtumise toel see ka Elva poistel õnnestus ja 4:0 võit tähendas pääsu poolfinaali.

Esimeses poolfinaalis alistas Nõo I võistkond penaltitega 3:2 Luunja ning teises poolfinaalis läksid vastamisi kaks Elva Gümnaasiumi võistkonda. Elva G. II võistkond võitles tublisti, aga vanemad ja kogenumad Elva G I võistkonna poisid võtsid,aga kindla 3:0 võidu!

Kolmanda koha mängus alistas Luunja kindlalt 3:0 Elva G. II võistkonna. Finaalmängus jätkus põnevust viimaste sekunditeni. Elva Gümnaasium oli küll terve mängu vältel ründavamaks pooleks, aga Nõo oli kaitses väga tubli ja mitmel korral päästis heade tõrjetega nende väravavaht.  Hea võitlusvaim ja head kontrarünnakud tõid ka Nõole lõpuks 2:1 võidu ja maakonna meistritiitli.

Elva G. I võistkonna koosseis:
Tristan Mölder, Henry Malkus, Kennet Maasik, Karlis Jakobson, Karl Vaht, Rasmus Roio, Kaur Nuia, Oliver Mölder ja Karel Pastarus.

Elva G. II võistkonna koosseis:
Uku Pappel, Martin Leitu, Eerik Veelmaa, Keir-Christian Sugul, Kaur Kruuse, Kaspar Freiberg, Mirko Lehesaar ja Mathias Nahkur.

Elva G. II võistkond

Autasustamine