EV aastapäeva spordiviktoriin Vaadatud 532 korda

- Liikuma kutsuv kool

Eesti Vabariigi aastapäeva raames toimus kehalise kasvatuse tundides spordiviktoriin. Üritusest võttis osa 107 õpilast (3- 5 klass).

Küsimused olid mitmekülgsed, nõudes  teadmisi: autorallist, sõudmisest, vehklemisest, kergejõustikust, suusatamisest, malest, olümpiamängudest, kulturismist, laskesuusatmisest, Tartu maratonist ja ka alternatiivsetest sporialadest nagu kiiking ja e- sport (arvutimängud).

Esimesed 4 küsimust olid „piltmõistatus“, kus pidi fotol oleva sportlase ära tundma ( V: R. Klavan, O. Kiivikas, R. Mägi ja K. Sildaru). Kõige lihtsamini tundsid noored ära, üllatus-üllatus, meie esikulturisti Ott Kiivika!

Häid teadmisi näitasid noored ka Tartu Maratoni erinevate sporialade vallas ja malest

Viktoriini maksimaalne punktisumma sai olla 19 ning meie ürituse parim kogus 14 punkti. Üle 10 punkti kogus 8 võistkonda 22st.