Noored jalgpallurid osalesid "RIMI osavusfestivalil". Vaadatud 1421 korda

- Sport

Kolmapäeval, 20.veebruaril, toimus Maaülikooli spordihoones traditsiooniline jalgpalli "RIMI osavusfestivali" Tartumaa etapp.
Võistledi kahes vanuseklassis ja kokku osales rekordilised 21 võistkonda. Elva Gümnaasiumi eest asusid võistlustulle 2 võistkonda 4-5. klasside arvestuses ja 1 võistkond 1-3. klasside seas.
Võisteldi kolmes harjutuses: löögiharjutus "Täpsuskütid", driblamise harjutus "Palli vedamise meistrid"  ja kahest eelnevast kombineeritud harjutus "Turbo".

1-3. klasside konkurentsis saavutas Elva Gümnaasiumi võistkond driblamises ja kombineeritud harjutuses 2. koha ja löögiharjutuses 3.koha. Kokkuvõttes saavutati Tartu Hansa Kooli järel 2.koht!
Koosseis:Mirko Lehesaar 3d, Aron Jonas Roos 3a, Ares Kool 3a, Sander Saarna 3i, Joosep Ainso 3b, Lisete Pent 1d, Mirell Hunt 2b ja Grete Kuus 1a.

4-5. klasside arvestuses oli "Palli vedamise mestrid" harjutuses Elva Gümnaasiumi II võistkond teine ja Elva Gümnaasiumi I võistkond neljas. "Täpsusküttide" harjutuses oli taaskord edukam meie II võistkond, kes jällegi näitas head närvi ja täpset jalga ning tasuks tubli 2. koht. Elva I võistkond oli kuues. Harjutuses "Turbo" tuli mõlemal võistkondal sisse paar suuremat viga, mis tähendas 5. kohta Elva II võistkonnale ja 6.kohta Elva I võistkonnale. Kokkuvõttes Elva Gümnaasiumi II võistkonnale Nõo Põhikooli ja Tartu Veeriku Kooli järel 3.koht ja Elva Gümnaasiumi I võistkonnale 5.koht.
Elva G. I võistkond: Tristan Mölder 5b, Henry Malkus 5b, Karl Vaht 5v, Rasmus Roio 5c, Kennet Maasik 5a, Lenna Org 5c ja Mia Jürimäe 4a.
Elva G. II võistkond: Karel Pastarus 4d, Harold-Aron Kangur 4c, Karlis Jakobson 4d, Oliver Mölder 4a, Kaur Nuia 4a, Gabriella Ehalill Skalkina 4a ja Marta Mia Mändma 3a.