Anne Raudsaar

Intervjuu vilistlasega Anne Raudsaar Vaadatud 1033 korda

- 105 vilistlaslugu

1. Millised on olnud olulisemad sündmused Sinu elus peale Elva kooli lõpetamist?

Kahjuks pole Elva Gümnaasiumi lõpetanud. Perekondlikel põhjustel ainult põhikooli, kuid vaatamata sellele on Elva kooli periood kõige meeldivam mulle olnud! Ka kõrgkooli kursusetöö L. Andresenile sai tehtud Elva Algkooli ajaloost.

2. Millega praegu tegeled: töö, pere, hobid ....?

Lapsest saati oli minu unistus saada õpetajaks ja aastast 1970 algas töö laulmise ja muusika õpetajana, lisaks töö koori dirigendina. Mind on  õpilasena ja töötades koolis ümbritsenud suurepärased pedagoogid ja kolleegid.Lemmiktunnid olid: laulmine õpetaja M. Sireliga ja käsitöö-kodundus õpetaja E. Rebasega. Õpetaja Maimu Sirel viis mind koorilauljana ka elu esimesele laulupeole.

3. Mis on esimene mõte kui kuuled sõnu - Elva Gümnaasium?

Sõna Elva kool meenutab mulle, et selle väärika kooli on lõpetanud juba minu ema ja samuti ka pojad.

4. Kas on midagi, mis seob Sind praegu Elva Gümnaasiumiga?

Töötan praegu Elva muusikakoolis õpetajana, läheb 45 aasta. Enamik minu õpilastest saavad põhihariduse Elva Gümnaasiumist, nii olen oma õpilaste kaudu kursis Elva kooli rõõmude ja muredega.

5. Mis on Sinu hobiks?

Hobiks on tegelemine noortega Elva Noorte Meeskooris ja ürituste korraldamine Elva J. Straussi Ühingus.

6. Üks unistus või soov?

Unistuseks oleks osalemine Viini Uusaastatervitus kontserdil!

Edu ja jätkusuutlikust Elva Gümnaasiumile!