ÕE tegemised Vaadatud 1256 korda

- Huviringid

Õpilasesinduse tegemised

Jälle on üks kooliaasta lõppemas ja ka õpilasesindus on valmis suvepuhkusele minema.

Väike tagasivaade ÕE tehtud tööle.

Sellel aastal korraldasime päris  mitu üritust, millega lootsime tuua koolipäevadesse rõõmu.

Kooliaasta algas halloweeniga.  Moezombie püüdis kinni silmapaistvamad kostüümid, kes said hiljem auhinna ning ennast oma uhkes kostüümis oli võimalus ka  fotoseina juures pildistada.

Esimest korda katsetasime sellel aastal filimöö üritust.  Korraldasime selle 5-12.klassi õpilastele. Koos vaadati koolimajas erinevaid filme ning pakuti filmi kõrvale ka snäkke. Filmiöö oli küll populaarsem algkooliõpilaste seas, kuid nii menukas, et jaanuaris toimus ka teine filmiöö.

Eelmisest aastast populaarsust kogunud kohvikud toimusid ka sellel aastal.  Korraldati kaks teemakohvikut: jõulu- ning sõbrapäevakohvik. ÕE liikmete valmistatud küpsetised ja  snäkid olid päeva lõpuks alati ära ostetud ja maitsesid hästi.

Sõbrapäev  koolis kestis  lausa mitu päeva. Toimus traditsiooniline poolikute südamete jagamine, roosa-punase teemapäev ning kohvik. Iga päev sai fotoseina juures ka pilti teha. Nädala lõpetas Elva Kultuurikeskuses toimunud Sõbrapäevaball, mille kohta on õpilasesindus head tagasisidet saanud. Tantsuks mängis ansambel Bossenova, kes sai rahva kiiresti tantsima. Vaheaegadel esinesid Teadusbuss ja  Lend Teater. Teadusbuss tegi armastusega seotud katseid ja LendTeater rääkis peol käimisest läbi aastate. Tantsudega esinesid Tähtvere Tantsukeskuse tantsijad ning maagiat õhtusse lisas mustkunstnik Charlekas. Oli väga meeleolukas üritus.

Õpilasesindusestendil on rippunud ka terve aasta murekast, kuhu õpilased said oma muresid kirjutada. Kasti küll palju muresid ei jõudnud, kuid kurdeti, et jõusaal võiks olla peale kooli kauem lahti. Õpilasesindus pidas läbirääkimisi ning terve veebruari kuu said EG õpilased õpilaspileti ettenäitamisel jõusaali tasuta külastada.

Ootame järgmisel aastal õpilasesindusse uusi liikmeid, et saaksime koos teha koolielu põnevamaks ja et järgmisel aastal võtaks õpilased üritustest veel rohkem osa!

Tänud kogu ÕE meeskonnale!

ÕE nimel Käthy Tuoppi