2. koht maakondlikul 3. klasside võistlusmängul Vaadatud 1027 korda

- Tunnustamine

Esimese kooliastme kõige tähtsamal võistlusel "3. klasside võistlusmäng" osales Elva Gümnaasiumist kaks võistkonda. Kahekümne võistkonna hulgast tuli meie kooli teine võistkond koosseisus Karola Kalnapenkis, Emili Mirtel Markov ja Herta Hiir V kohale ning esimene võistkond koosseisus Karolin Piiber, Kristjan Keps ja Mathias Nahkur II kohale. Esimesele kohale jäädi alla vaid ühe punktiga.

Õpilastel tuli lahendada erinevaid ülesandeid järgnevatel teemadel: loodus, vanasõnad, mõistatused, kõnekäänud,  turvalisus, ohutus. Ülesanded hõlmasid funktsionaalset lugemist. Kasuks tuli ka Eesti kaardi tundmine ning pildi järgi oli vaja teada meie kuulsaid inimesi. Lahendada oli vaja salakiri ning ei puudunud ka tähelepanu ülesanded.

Õnnitleme võitjaid ning juhendajaid!

Pildil Kristjan Keps, Karolin Piiber ja Mathias Nahkur