Klassilood 2019/2020

Ahhaas

28.detsembril külastasime Ahhaa teaduskeskust Tartus.

Tehnoloogiasaalis tegime erinevaid tegevusi, tutvusime II korrusel oleva ainulaadse Tartu Ülikooli ajaloolise meditsiinikollektsiooniga, fuajees seiklesime peegellabürindis ning lõpuks lahkasime sea kopsu.

Põnev ja tegus päev.

Teatris

Lõpuks õnnestus teha ka ühine külaskäik teatrisse.

Vaatasime balletti "Romeo ja Julia" teatris Vanemuine.

Teatris

Vabariigi aastapäeva tähistamine

21.veebruaril tähistati Vabariigi aastapäeva, kuid teisiti tavalisest. Esamlt oli neli tundi, mida andsid lapsevanemad või kooli vilistlased.

Meil olid külas Kristina Ruder, Aire Rehme, Tanel Kaseorg, Kally Sild.

Esimeses tunnis kirjutasime ulmeloo, teises tunnis kuulsime põnevat organite transplantatsioonist ja elundidoonorlusest. Tanel tegi meile selgeks, miks on vaja teha virgutavaid harjutusi kasvõi kesket koolitundi. Viimases tunnis kordasime valemeid, lahendasime matemaatikaülesandeid Kally juhendamisel.

kooli aulas traditsioonilist aktust ei toimunud, vaid kogu koolipere rivistati ülesse Elva Vallavalitsuse maja ees platsile. Seal tervitas meid vallavanem T.Järveoja ja kooli direktor T.Post.

Õnnitlused kõigile!

EV aktus

Jõuluklassiõhtu

Ükski jõul pole täiuslik, kui ei toimu jõuluklassiõhtut. Seekord siis 16.detsembril.

Ikka ja jälle meeldib meile mängudest "Pikk nina", "Tegu või tõde", "Tegelase arvamie" ja kõige enam muidugi peitusmäng. Parim ja kiirem otsija on jätkuvalt Toomas.

Seekord küpsetas klssijuhataja meie palvel pannkooke, mida sai süüa maasikamoosiga. Nämma.

Muidugi külastas meid ka jõuluvana, sest me oleme ju terve aasta olnud head ja korralikud lapsed. Aga niisama ka ei saanud pakki, pidi ikka laulu, salmi või tantsuga selle välja lunastama. Aitäh, Sulle jõuluvana. Alati tead, mida on kellelgi vaja või mida keegi on väga-väga igatsenud kingituseks saada.

Jõululaat

Jõululaat sellel aastal toimus 11.detsembril Kultuurikeskuse platsil.

Ka meie olime kohal müümas omatehtud ökoloogilisi seepe ja ka käsitsi valmistatud kauapõlevaid säraküünlaid. Lisaks ka natuke söödavat ja muidugi pakkusime kuuma jooki.

Polnudki paha müük - kogusime heategevuseks 33 eurot.