Klassilood 2019/2020

2.a tunnis koos Sissi Nylia Benitaga

E-KÜLALISTUND – KOHTUME ÜHISES VIRTUAALSES KLASSIRUUMIS                              2. a klassi õpilased said ülevaate, milline näeb välja laulja tööpäev. Virtuaalses klassiruumis tutvusid õpilased  Sissi Nylia Benitaga.

Sissi saavutas saates Eesti otsib superstaari seitsmendal hooajal teise koha. Võistlusel Eesti Laul 2019 osales ta lauluga "Strong," mis pälvis 4.koha. E-külalistunnis rääkis külalisõpetaja oma tööpäevast ja tegevustest. Samuti selgitas noor laulja, milliseid koolist saadud teadmisi ta täna oma töös kasutab. 

Hiljem said õpilased  esitada küsimusi. Oli põnev tund !

A. Puusaag

5.c klass pidas klassiõhtut

Neljapäeval, 26. septembril pidas 5.c klass klassiõhtut. Klassiõhtul sõime, jõime ja mängisime erinevaid mänge. Lemmikmängud on meie klassil endiselt Pikk Nina, Kivikuju ja Toolimäng. Seekord olid Annabel, Karolin ja Katariina mõelnud välja ka uusi mänge, mis teistele väga meeldisid. Need olid järgmised: Detektiivid ning Mis On Kotis?.

Detektiivid
Detektiivid
Autor: Ilme Mõttus

Toolimäng
Toolimäng
Autor: Ilme Mõttus

Mis on kotis?
Mis on kotis?
Autor: Ilme Mõttus

Kivikuju
Kivikuju
Autor: Ilme Mõttus

5.c klass maailmakoristuspäeval

20. septembril osales meie klass maailmakoristuspäeval. Meie koristasime Elva linnastaadioni metsa. Prügi, mida leidsime, oli mitmesugust. Seekord täitsid meie prügikotte peamiselt suitsukonid, erinevad pudelid ja purgid, kile- ja paberitükid, riided.

Loodame, et metsaalune jääbki puhtaks!Autor: Ilme MõttusAutor: Ilme Mõttus

5.c klass tervisepäeval

2. septembril toimus traditsiooniline tervisepäev "Reipalt koolipinki", kust ka meie klass võttis aktiivselt osa. Sel aastal kogunesime Elva linnastaadionile. Päev algas soojenduse tegemisega, mida viis läbi RN Stuudio. Seejärel läks terve klass linna peale, et läbida ühiselt orienteerumisrada, mis koosnes 20 punktist.

Rõngast läbi pugemine
Rõngast läbi pugemine
Autor: Pille Tani

Meeskonna kotishüpe
Meeskonna kotishüpe
Autor: Pille Tani

Topside kogumine
Topside kogumine
Autor: Pille Tani

Pimeprillidega raja läbimine
Pimeprillidega raja läbimine
Autor: Pille Tani

2.a ja 5.a Maailmakoristuspäeval

Maailmakoristuspäeval koristasid 2.a ja 5.a klass Seeneriiki ja selle ümbrust. Kahjuks oli meie "saak" suur - tervelt 80 l. Peamiselt leidsime pudeleid, suitsupakke, pakendeid, riideid ja  nõusid. Leidude hulgas oli ka nukker kaisumõmmi, kelle jätsime Seeneriiki oma sõpra ootama.

Hoiame loodust !

A. Puusaag