Klassilood 2019/2020

5.c klass käis teatris

11. märtsil käis 5.c klass Pärnus teatris Endla vaatamas etendust "Oliver Twist".

Etendus oli väga lahe ning kõikidele meeldis!

Autor:

5.c klass pidas klassiõhtut

13. veebruaril pidas 5.c klass oma järjekordset klassiõhtut.

Kuna tulemas oli sõbrapäev, siis kirjutasid lapsed midagi head oma kõikide klassikaaslate kohta. Kuigi koos läheb juba viies aasta, siis tuli välja, et väga raske on häid ning sobivaid sõnu oma kaaslaste kohta leida.

Veel mängiti õhtu jooksul erinevaid mänge. Meie klassi lemmikuteks on  ikka "Pikk nina", "Kivikuju", Detektiiv" ning "Toolide mäng". Õhtu edenedes läksid nii mõnedki ka tantsima.

Toolide mäng

Pikk nina

Tüdrukud tantsuhoos

Kartik tantsuhoos

5.c klass sõbrapäeval

13. veebruaril tähistati meie majas sõbrapäeva. Seekord natuke teistmoodi. Toimus sõpruskohtumine õpetajate ja õpilaste vahel. Võistkonnad pidid võistlema erinevatel aladel.

Aulas pidid lapsed ehitama klotsidest torni ning kaaslast vaiba peal läbi takistusraja vedama. Garderoobis pakkisid õpilased koolikotti ja sidusid jalatsitele paelad peale ning seejärel jooksid täidetud koolikotiga ülesse aulasse. Veel oli lastel vaja lahendada ristsõna ning näidata oma voltimisoskust. Võimlas mängisid kõik mängu pealkirjaga "Jahimees".

Päev oli vahva ning lapsed lustisid täiega!

Koolikoti pakkimine

Takistusraja läbimine

Ristsõna lahendamine

Huvitav tund

Huvitav ja põnev, kuid tähelepanu ja õpitud oskusi nõudev robootikatund.