Parimad õpilasideed on selgunud! Vaadatud 6145 korda

12. detsember 2014

Pärast "Koolielu on sinu kätes" koosolekut 16. oktoobril jäid sõelale 9 populaarsemat ideed, mida võiks koolis ära teha. Nendeks olid:

1. Su nägu kõlab tuttavalt (õpetajate paroodia)
2. Õpetajate proovilepanek
3. Tagurpidipäev
4. Ökopäev
5. Jalgrattamakt
6. Kuulsused/sportlased kooli
7. Olümpiapäevad
8. Jõulu-inimkett
9. Kinoõhtu

Pärast "Koolielu on sinu kätes" koosviibimist toimus 20. novembril "Teeme ära" koosolek, kus keskenduti juba konkreetsetele ideedele. Iga "Teeme ära" koosolekul osaleja sai valida kaks ideed, mida võiksime koolis ära teha. Kõige enam said hääli kaks ideed, mida hakkame uuel aastal ellu viima, nendeks olid Tagurpidipäev ja Olümpiapäevad.

Kui kaks ideed olid valitud, jagunesid õpilased kahte gruppi ning panid paika mõtted, kuidas antud ettevõtmised välja võiksid näha. Tagurpidipäeval näiteks plaanime vahetada tunnid vahetundide vastu, vahetada klassid omavahel ära, panna riided pahupidi selga, jms. Olümpiapäevadest peaks kujunema 5-päevane üritus, kus osaleb terve kool ning igal päeval võisteldakse kahel alal (nt rannavõrkpall, jalgpall mullipallide sees, takistusteatejooks, sumomaadlus jne.), sealjuures saab iga klass loosiga ühe riigi, keda ta kogu olümpiamängude vältel esindab.