Algkoolimaja heategevuslik jõululaat Vaadatud 5493 korda

12. detsember 2014

11.detsembri õhtuhämaruse saabudes muutus Elva Turuplati jõulurüüs olev park usinate päkapikkude askeldamise alaks. Juba varakult, enne laada pidulikku avamist, olid lapse oma kaubaga kohal, et paremat müügipinda saada.Tore oli tõdeda, et nii müüjaid kui ka ostjaid oli kohale tulnud palju. Müügiks läks erinevat jõulukaupa. Kõige populaarsemaks olid loomulikult igasugused erinevad piparkoogid. Ka erinevaid reklaamitrikke oli välja mõeldud-kes püüdis ostja pilku oma erilise väljanägemisega, kes meelitas hea hinnaga. Maiustuste kõrval olid ka erinevad jõulukaunistused, ehted, käsitöö jne. Sooja jõuluglögiga konkureeris ka poiste enda tehtud fanta. Üks õige laat ei saa läbi ka ilma õnneloosita. Rõõm oli tõdeda, et ka jõuluvana ei pidanud paljuks laste tegemisi-toimetusi vaatama tulla. Rõõmsa jõulumuusika saatel veeres aeg kiirelt.

Kuna tegemist oli heategevusliku üritusega, siis täitusid klasside rahakassad jõudsalt. See aasta otsustati toetada laadalt saadud tuluga meie oma kooli pikapäeva rühma. Juba uuel aastal rõõmustavad lapsi  toredad uued lauamängud, mis aitavad neil aega sisustada.

Kogu koolipere poolt suured tänud lapsevanematele, kes aitasid lastel kodus küpsetada ja jõulunänni valmistada. Soovime kõigile kauneid jõulupühi!