Kaasahaarav võimlemispidu Vaadatud 556 korda

09. detsember 2014

9.dets. toimus Algkooli maja aulas traditsiooniline võimlemispidu, milleks oldi usinalt võimlemisveerandil harjutatud. Kahjuks oli haigustelaine esinejate ridu vähendanud, esitamisele tuli 29 eriilmelist kava. Kõigile osalejatele olid mälestuseks lahedad tänukirjad ja maiustamiseks kommikotid. Kaasa elamas oli arvukas publik ja žürii eesotsas kooli direktoriga. Peo alguses sai jälgida video vahendusel kekaõpside ajaloohõngulist etteastet, kus sai kuulda lahedat turnimiseterminoloogiat ja näha püramiide. Järgnesid  SK "Airi" "Päikeselillede" esituses kõrgel tasemel  kava ning üksikesineja Laura-Liisa Pihlaku  ( 1C) ilus vabakava. Huvitav oli jälgida Gerlinde Vallikivi (1C) iluuisukava, kus seekord tuli jääl liuglemine ette kujutada. Lahe ja kaasahaarav oli 5 a klassi õpilase Remii Hanseni hip-hopi esitus. Seejärel oli järg omaloomingukavadel, oli nii üksikesinejaid ( 5 b klassi rõngakava  Eva Lotta Uppin), kogu klassiga laval esinemist nautijaid, akrobaatikakavasid kui ka tantsunumbreid,lahedaid püramiide ja vahendikavasid ning külalisesinejad 9.klassist, kes esitasid rõngakava. Kogu klassiga lustisid laval 1 A klassi õpilased kavaga "Maal, õhus ,vees". 3 A klassi tervet lava täitnud šõus " Suvi ja talv" sai näha nii lumesõda, ujumist, kelgutamist ... Mitme kavaga esinesid 3 B, 3 C, 5A, 6 A, 6 B, 6 C. 5 A klassi tüdrukud üllatasid vaatajaid kommisajuga. Esinemisrõõm haaras kaasa ka publiku ning võimlemispidu tõi päikest halli talvepäeva. Suured tänud korraldajatele , eelkõige meie nooruslikule juubilarile Ainole! Kohtumiseni järgmisel aastal!