Uudised

Edward Hennole 4. koht TV 10 olümpiastardi vabariiklikul etapil Vaadatud 529 korda

06. detsember 2014

6.dets. toimus võistlussarja 44. hooaja I vabariiklik etapp, kus oli ligi 400 osalejat ja võistlejaid 78-st koolist. Enamus Elva G esindanud võistlejatest püstitas isiklikud rekordid ja võislesid väga tublilt. 27 suurema kooli seas on Elva G kõrgel 6-ndal kohal! Meie parimana jõudis PV sprindis Edward Henno "A" finaali, kus saavutas 4. koha. "B" finaali III oli Ats Tragel, kes sai kokkuvõttes 11. koha. Kaugushüppes oli Edward 19. ja Ats sai 36. koha, võistlemas oli 69 noormeest nagu sprindiski. Poiste nooremas klassis sai aasta nooremana võistelnud Martin Elias Tamm kuulitõukes 58 võistleja seas tubli 20.koha, kaksikvend Markus Andreas oli 45. 60 m jooksus sai Martin Elias69 jooksja seas 43. koha ja Mattias Suits 52.koha. Sel hooajal saab eriauhinna 44.koha saanu, nii et kaksikvendadel jäi auhind väga napilt saamata. TV seas oli Kadi-Liis Hansen 60 m jooksus  76 neiu konkurentsis 32., Janely Tensok sai 47.koha. Nooremate seas sai Carmen Beljaev 75 võistleja seas 20.koha, kusjuures Tartumaa võistlusel näidatud ajaga oleks saanud "B" finaali, Loore-Marta Kaljuvee oli 38.

Erisaadet võistlusest saab vaadata pühap., 07.dets., ETV2 ekraanil algusega 20.00. Fotosid saad vaadata galeriist.