Uudised

Tartu Maakonna 6.klasside inglise keele suuline etluskonkurss Vaadatud 549 korda

04. detsember 2014

Täna, 4.detsembril toimus Nõo Põhikoolis 6. klasside suuline etluskonkurss. Võistlejaid oli erinevatest maakonna koolidest kokku 14. Ülesanne seisnes multifilmi " Thumbelina" ( " Pöial-Liisi") vaatamises , märkmete tegemises ja selle jutustamises. Lisaülesandeks said õpilased jõuluteemalise jutu koostamise, kasutades antud sõnavara. Loosi tahtel astus esimesena võistlustulle Oliver Mõttus 6 B klassist (õp Ülle Jõesalu õpilane), kes saavutas kokkuvõttes tubli II koha, jäädes 0,5 punktiga alla Nõo PK võistlejale. Väga tublid olid ka õpetaja Mari Talviku õpilased Hanna Paalmäe ( 6A kl), kes jagas IV-V kohta ja Anette Berendsen ( 6A kl) ,kes jäi jagama VI-X kohta. Kooli sööklas pakuti meile kõhukinnitust ja üritus lõppes diplomite ja maiustuste jagamisega. Palju õnne meile kõigile!