I ja II kooliastme õpilased pidasid kooli 101. sünnipäeva. Vaadatud 562 korda

13. november 2014

Algkoolimaja õpilased pidasid oma koolimaja 101. sünnipäeva kahe aktusega. Direktor Tarmo Post ütles oma tervituses, et kui 100 selja taha jätta, siis oleks nagu koolil esimene sünnipäev-uus algus.

Aktused algasid ja lõppesid oma kooli lauludega, mis on loodud muusikaõpetajate Riina Metsküla ja Merike Alliku poolt. Lapsed said üleskutse luua järgmiseks kooli sünnipäevaks uus oma kooli laul, mis on loodud juba õpilaste  poolt.

Sünnipäeva tervituse vilistlaste poolt andsid lastele edasi sama kooli kunagised õpilased- klassiõed , nüüdseks õpetajad Anneli Puusaag ja Pille Rebane. Muusikaliselt ilmestasid aktust meie oma poistekoor, mudilaskoor ja lastekoor. Lusti lisas ka neljandate klasside rahvatantsuringi poolt lõbus "Plaksutants". 3b klassi õpilased esitasid luuletusi koolist.

Elevust tekitas II kooliastme aktusel välk-viktoriin kooli kohta. Klasside esindajad pidid teadma nii Elva kooli kõige esimese direktori nime kui ka praeguse direktori automarki. Kõige sellega saadi edukalt hakkama. Kiiremad ja nutikamad vastajad olid seekord 6b ja 5a klasside esindajad.

I kooliastme aktusel andis sünnipäevatervitused lastele ja õpetajatele edasi ka meie linnapea Toomas Järveoja, kes on teatavasti samuti Elva kooli vilistlane.

Kõiki sünnipäevalisi ootas pärast aktust, nii sööklas kui õpetajate toas, pidupäeva tort!

Palju õnne meile kõigile!!!