5B klassi õpilasele arvutijoonistusvõistluselt auhind Vaadatud 534 korda

10. november 2014

EENet ja Eesti Olümpiakomitee kutsuvad liikumisaasta puhul kõiki nii liikuma kui sellest arvutiga pilte joonistama. 2014. aasta arvutijoonistuste võistluse teemaks on "Liigu terviseks!"

Elva Gümnaasiumist osales sellel sügisel arvutiõpetuse tunnis 2A, 2B, 2C ning loodusõpetuse tunnis 4B, 5B, 5C ja 6B klasside õpilased.

• Võistlus toimub neljas vanuserühmas: kuni 10-aastased, 11-13 aastased, 14-18 aastased ning vanemad kui 18-aastased.
  • Iga osaleja võib esitada kuni viis iseenda tehtud arvutijoonistust.
  • Pilte saab esitada png, jpeg, gif, tiff ja bmp formaadis.

Esimese tänukirja ja auhinna sellelt võistluselt sai 5B klassi õpilane Kristo Klaus kui kolmetuhandenda pildi autor. Konkursil on veel võimalus osaleda kuni 17. novembrini. Konkurist saab täpsemalt lugeda ja osalejate töid vaadata aadressil: http://joonistaja.eenet.ee/konkurss/

Õpilasi juhendasid õpetajad Joosep Tosmin ja Evelin Toom.