Kaasav eelarve "Elva Gümnaasium nähtavaks"
10. september 2019Vaadatud 115 korda

Kaasav eelarve

“Elva Gümnaasium nähtavaks”

11. klassis osalesime Elva Gümnaasiumi  kaasava eelarve projektis. Meie idee oli teha Elva Gümnaasiumi logoga helkurid. Valisime oma ideeks just helkurid, sest siis saaksid Elva gümnaasiumi õpilased pimedal  ajal turvalisemalt liigelda. See on jalakäijale kõige odavam elukindlustus ja helkureid pole kunagi liiga palju.

Kaasava eelarve projektile  järgnes hääletus ja meie idee võitis, olime väga uhked enda üle. Nüüd oli vaja ka reaalselt hakata tegelema sellega, et helkurid valmis saaks. Huvijuhi abiga saime helkurid trükitud  ja koos juhtkonnaga otsustasime need õpilastele jagada uue kooliaasta esimesel päeval.

Väga uhke tunne oli 1. septembril jagada helkureid esimeste  klasside õpilastele ja õpetajatele. Esimeses klassijuhataja tunnis said helkurid ka kõik teised Elva Gümnaasiumi õpilased.
Oleme saanud ka tagasisidet õpilastelt, neile väga meeldis. Nüüd ei saa ükski Elva Gümnaasiumi õpetaja ega õpilane öelda, et neil pole helkurit.
On hea tunne, et oleme teinud midagi head. Suured asjad saavad alguse väikestest.

Olge kõik nähtavad!

Ana-Lina Perk, Marleen Reminnõi, Marelle Sepp ja Heidi Kelt.