Tartumaa meistrivõistlused jalgpallis (1-5.klass) Noored jalgpallurid auhinnalistel kohtadel.
17. aprill 2019Vaadatud 350 korda

Tartumaa meistrivõistlused jalgpallis (1-5.klass)
Autor: Jürgen Kuresoo

Reedel, 12.aprillil, toimusid Elva Nike Arenal koolidevahelised Tartumaa meistrivõistlused jalgpallis. Päikesepaistelisel päeval olid võistlustules 1-5. klassi poisid ja tüdrukud. Elva Gümnaasium osales poiste turniiril kahe võistkonnaga ning neile pakkusid konkurentsi Nõo Põhikool, Rõngu Keskkool, Palupera Põhikool, Luunja Keskkool, Ülenurme Gümnaasium ja Puhja Kool. Elva tüdrukud asusid võistlustulle Ülenurme, Palupera ja kahe Puhja võistkonna vastu.

Poiste turniiril olid taas osavaimad Nõo Põhikooli poisid, kes võitsid ka mõned kuud tagasi toimunud saalijalgpalliturniiri. Finaalis Nõo poistele 2:0 alla jäänud Elva Gümnaasiumi II võistkonnale hõbemedalid. Kolmanda koha mängus alistas Elva I võistkond 3:2 Ülenurme ja tasuks pronksmedalid.

Tüdrukute turniiril näitas võimu Puhja Kool, kes saavutas kaksikvõidu. Elva tüdrukud kaotasid küll mõlemale Puhja võistkonnale, aga võitsid mängud Palupera ja Ülenurme vastu ning tasuks auhinnaline kolmas koht!

Koosseisud:
Elva G. poiste I võistkond (3.koht)
Laur Henri Akkaja 5a, Kennet Maasik 5a, Henry Malkus 5b, Tristan Mölder 5b, Oliver Mölder 4a, Kaur Nuia 4a, Sander Saarna, Karlis Jakobson 4d, Karel Pastarus 4d ja Kaspar Andresson 4b
Elva G. poiste II võistkond (2.koht)
Kynan Torston Cowan 5b, Rasmus Roio 5c, Karl Vaht 5v, Kaur Kruuse 4d, Harold-Aron Kangur 4c, Martin Leitu 4c, Kaspar Freiberg 4c ja Eerik Veelma 4b

Elva G. tüdrukute võistkond (3.koht)
Lenna Org 5c, Emma Karoliina Pedor 2d, Gabriela Ehalill Skalkina 4a, Grete Kuus 1a, Janelle Remmel 5c, Lisete Pent 1d, Maris Parksepp 2d, Mia Jürimäe 4a, Mirell Hunt 2b ja Marta Mia Mändma 3a.