Miks Elva?
28. märts 2019Vaadatud 70651 korda

Juba 8. klassi lõpus olin ma üpris kindel, et soovin edasi Elva Gümnaasiumisse õppima jääda. Seega ei tulnud mul isegi mitte mõttesse proovida sisse saada veel mõnda kooli. Aga miks

siiski just Elva? Sellele  on mul üpris tavaline Elvas elava õpilase vastus. Üks on kindlasti see, et see on kodule lähedal ning siin on mul palju tuttavaid ja sõpru. Kindlasti oleks olnud ka tore minna mõnda teisse kooli ja saada uusi tutvusi ning avastada teistsugust maailma, kuid ilmselt ei olnud ma veel valmis nii suureks sammuks oma mugavustsoonist välja.

Kuid mitte ainult see ei ole põhjuseks, miks ma otsustasin just Elva kooli kasuks. Lisaks selle on Elvas väga vahvad õpetajad, kes suudavad teadmisi ning tunde anda huvitavalt ja tulevad vajadusel vastu. Peab mainima, et ka kooli õhkkond on sõbralik ja õpilased abivalmid.

Kõige lõpuks tuli veel ka Elva Gümnaasiumisse eelmisest aastast moodulõpe ning vastavalt oma huvidele sai valida väga mitmekesiste ning põnevate moodulite vahel. Minu valituks sai lõpuks draama ja loodus ning lõppkokkuvõttes olen selle valikuga ülimalt rahul.

Älex-Sandra Piiroja

10.LD