3. klasside maakondlik inglise keele võistlus " Spelling Bee"
11. märts 2019Vaadatud 268 korda

07.03.2019 toimus Ülenurme Gümnaasiumis 3. klasside maakondlik inglise keele võistlus Spelling Bee. Võistlustules osalesid õpilased 14 st erinevast Tartumaa koolist. Võistlusi oli neli. Elva koolist olid esindatud kaks neljaliikmelist võistkonda. Elva I võistkond ( 3 a kl ), koosseisus: Sten Hansing, Erika Hiiemäe, Gerda Joanna Nurmoja ja Aron Jonas Roos, juhendaja õpetaja Sirje Alikas ja Elva II võistkond ( 3 b kl) koosseisus : Martin Lõhmus, Cassandra Joosep, Jesper Talts ja Andres Paas, juhendaja õpetaja Ülle Jõesalu. Meil läks kõigil väga hästi! Võistluses Crosswords ( Ristsõnad) jagasime omavahel I- II kohta ( Elva I ja Elva II). Võistluses QR Code ( vastuste leidmine tahvelarvutite abil) sai Elva II võistkond 1. koha. Võistluses Kahoot Quiz ( viktoriin) saavutas Elva II võistkond 2. koha ja Spelling Bee võistluses ( individuaalvõistlus , kus tuleb hääldada sõnu häälikumärkide järgi) saavutas Elva II võistleja Martin Lõhmus 2. koha. Samas võistluses Elva I võistleja Aron Jonas Roos jagas 3.- 4. kohta .Õpilased olid ülirõõmsad ja juba ootavad põnevusega, millal jälle saaks võistlema minna. Oli väga tore ja arendav päev. Sellised üritused on kindlasti õpilastele suureks motivatsiooniks keeleõppes.