Talveball 2019
25. veebruar 2019Vaadatud 601 korda

Talveball “Õh(t)us on sädet!”

Viimastel aastatel on Elva Gümnaasiumi õpilasesindusel olnud ilus tava korraldada ball. Sel aastal toimus talveball  “Õh(t)us on sädet!”, mis leidis aset 15. veebruaril Elva kultuurikeskuses.
Õhtu oli täis palju põnevat ja igav juba ei hakanud. Balli saatsid läbi säravad õhtujuhid, kelleks olid õpetajad Saskia Arik, Ave Külter, Johannes Must ning õpilased Käthy Tuoppi, Heiki Vabrit, Kaimer Fomkin. Esimeseks esinejaks oli improteater Ruutu 10, kes lõbustas rahvast erinevate naljakate sketšidega kaasates endaga kaasa ka publiku. Järgnev esineja oli mustkunstnik Kevin-Chris, kes tutvustas põgusalt mustkunsti telgitaguseid ning tekitas pinget erinevate trikkidega.

Ballile kohaselt peab saama ka jalga keerutada ja selle jaoks pakkus head tantsumuusikat bänd Vallatu Leek. Võimalus oli osaleda ka 99 senti maksnud õnneloosis, kust mindi koju nii võileivatordi kui ka erinevate kinkekaartidega. Terve õhtu oli püsti imeilus tähistaevaga fotosein ning Elva kultuurikeskuse kohvikust sai soetada head ja paremat suupoolist. Balli lõpetas tõeliselt säravalt üllatuskülalisteks kutsutud tuletantsijad.

Elva Gümnaasiumi õpilasesindus tänab kõiki kohaletulijaid ning loodab, et kõigil oli meeldejääv ballikogemus.
Kohtumiseni järgmisel aastal!

Õpilasesinduse liige Marieta Lokk

Talveballi fotod leiab siit:

Talveballi fotode autor on Raido Paurson.