Tublid Elva Gümnaasiumi sportlased!
11. veebruar 2019Vaadatud 176 korda

Neljapäeval, 07.02.2019.a. autasustati Elva valla sportlasi pidulikul sportlaste tänuüritusel Rõngu rahvamajas. Autasu nominatsioonis ning laureaatide hulgas oli mitmeid Elva Gümnaasiumi õpilasi ning aasta treeneri auhinna sai SK Altia judotreener  Evelin Pihlak, kes on ka meie kooli kehalise kasvatuse õpetaja.

Aasta neiu vanuseklassis kuni 12 aastat nominatsiooni oli esitatud kolm Elva Gümnaasiumis õppivat tüdrukut: Emma-Melis Aktas (4C) tegeleb judoga, Elis Leppik (5A) ilu- ja rühmvõimlemisega ning Gerlinde Vallikivi (5C) iluuisutamisega. Selle vanusegrupi autasu omistati Gerline Vallikivile.

Aasta noormees vanusegrupis kuni 12 aastat nominatsiooni oli esitatud kaks Elva Gümnaasiumis õppivat poissi: Kaur Hansen (5A) tegeleb kergejõustikuga ja Keir Christian Sugul (4A) on kabetaja. Selle vanusegrupi autasu omistati Kaur Hansenile.

Tublisid õpilasi on veelgi. Aasta noormees vanuseklassis 13-14 aastat oli jalgpalli ja kergejõustikuga tegelev Kert Krillo (8A)
Aasta neiu samas vanuseklassis oli Emily Hermann, kes on saavatanud silmapaistvaid tulemusi ilu- ja rühmvõimlemises. (7a)
Hea meel on tõdeda, et spordivaldkonnas on aktiivseid palju aktiivseid. Aasta neiu vanuseklassis 15-16 aastat n Marleen Riisaar (9A), kes tegeleb laskmisega.Samas vanuseklassis sai aasta noormeheks Heiki Vabrit (9A), kes on aktiivne võrkpallur.

Jõuamegi vanuserühma juurde 17-18 aastased, kus aasta neiuks sai Marianne Tavits (12.klass), kes on edukas laskmises. Aasta noormehe tiitel selles vanuseklassis läks Edward Hennole (11.klass), kes tegeleb kergejõustikuga.

Elva Gümnaasiumi üks tunnuslausetest ”Elvas on sporti” täidab üha enam oma eesmärki ja me saame uhkusega öelda, et Elvas ongi sporti ja väga heal tasemel!

Pildigalerii selle toreda sündmuse kohta on üleval Elva Valla kodulehel ja järgmine link sinna juhatabki!