Esikolmik: Mattias Timm Rast, Ander Pavlov ja Carmen Beljaev Keemikute edu olümpiaadil
01. veebruar 2019Vaadatud 166 korda

Esikolmik: Mattias Timm Rast, Ander Pavlov ja Carmen Beljaev
Autor: Kaja Kalmus

Taas võib ja peabki Elva Gümnaasiumi õpilasi kiitma. Nimelt, 26. jaanuaril toimunud vabariiklikus keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus näitasid meie keemikud taas väga kõrget taset.

8. klasside arvestuses tuli esimeseks Ander Pavlov ja napilt jäi teisest kohast ilma Mattias Timm Rast. Esikümnesse  jõudsid veel Anders Aksjonov ja Leene Pärtel.

Üheksandate klasside arvestuses saavutas suurepärase tulemuse Carmen Beljaev - II koht. Esikümnes olid ka  Paul Mitt ja Marie Gloria Raal.

Kiituse on teeninud ka 8.klassi õpilased Evelin Uue ja Krister Toom ning üheksandikest Kateriin Saar, Romili Kiin, Kevin Siirak, Ly-Nelly Männiste, Eva Lotta Uppin, Anette Maser, Kevin Kütt ja Kristo-Marten Unne.

Juhendajana olen teie üle uhke! Tublid!