Elva Gümnaasiumi õpetajad Veeriku koolis Elva Gümnaasiumi õpetajad Veeriku koolis kogemusi vahetamas
11. detsember 2018Vaadatud 654 korda

Elva Gümnaasiumi õpetajad Veeriku koolis
Autor: Eve Saumets

11. detsembril külastasid Elva Gümnaasiumi õppekava arenduse ning digipädevuste arendamise töörühmade liikmed Tartu Veeriku kooli. Külaskäigu eesmärgiks oli tutvuda kooli õppekavaga, vahetada kogemusi õppejuhtide ning infojuhiga, külastati  ka 3. klassi robomatemaatika tundi.

Õpetaja, kes õpib, areneb. Sarnast vankrit vedades ning kogemusi vahetades tekib tore koostöö ning saame kinnitust juba tehtule ning näeme ka oma kooli arenguvõimalusi. Märksõnad, mida kohtumiselt lühikokkuvõttena kirja panna, on: jagamine, ühine arusaam asjadest, väärtused ja edasipürgimine. Esikohal on kindlasti õpilane, tema võimed ja võimalused.

Täname Veeriku kooli lahkeid võõrustajaid ning oleme rõõmsad, kui loodud kontaktid mõlemat kooli haridusmaastikul edasi viivad. Loodame, et toredad ja silmaringi laiendavad kohtumised toimuvad ka tulevikus.

Õppekava arendus ja digirühm
Autor: Eve Saumets