Mattias Timm Rast saavutas II koha vabariiklikul füüsika lahtisel võistlusel!
08. detsember 2018Vaadatud 480 korda

Autor: Geil Siim

Taas on põhjust rõõmu tunda Elva Gümnaasiumi vabariiklikult kõrge füüsika taseme üle!

24. novembril toimunud vabariiklikul füüsika lahtisel võistlusel saavutas Mattias Timm Rast  8. klasside arvestuses kõrge II koha. Samas vanuseklassis saavutas 7. koha Ander Pavlov, 9. koha Maria Ojassaar ja 12. koha Anders Aksjonov.

Mattias Timm tagas teise kohaga ka koheselt pääsu füüsikaolümpiaadi lõppvooru, mis toimub aprillis. Teistel on võimalus kohta lõppvoorus püüdma minna 19. jaanuaril , kui toimub füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor.

TULEMUSED

Saladuskatte all võib öelda, et on saabunud ka loodusteaduste olümpiaadi esialgsed tulemused, mille kohaselt pääseb sellel aastal lõppvooru 3 meie kooli õpilast (Mattias Timm Rast, Ander Pavlov ja Teele Tempel). Kõigest täpsemalt aga siis, kui ametlikud tulemused on saabunud (17. detsember).

Kiidame ka kõiki teisi võistlustel osalenud õpilasi! Pingutus tagab arengu!

Ilusat jõulukuu jätku!