Meeleolukas võimlemispidu Vaadatud 114 korda

04. detsember 2018

4.dets. toimus juba traditsiooniline võimlemispidu, mis sel aastal oli pühendatud kooli 105 sünnipäevale ,ning kaasa lõid esinejad alates algklassidest lõpetades abituuriumiga. Kavas oli 21 eriilmelist kava, mis enamuses oli õpilaste omalooming. Peo tõmbas käima RN stuudio kaasahaarav hip hop , esinemistele tõmbas joone alla aga kekaõpside humoorikas lõdvestusvõimlemine.

Oli palju esinemisrõõmu ja särtsakaid etteasteid , oli keerukaid akrobaatilisi elemente ja kombinatsioone, oli püramiide ja tegevust pallidega, oli nalja ja terviklikult läbimõeldud süžeega kavasid, oli silmajäävaid esinemisriideid , oli ka väikesi äpardusi. Tore oli näha õpilaste koostegemise lusti , iluvõimlejate toetust , rõõmu liikumisest Kõigile esinejatele tänukiri, kooli logoga õpupall ja auhinnašokolaad .Zürii valis välja  kavad 13.detsembril toimuvale 1.-6.klasside Jõulukontserdile. Väljavalituks osutusid: 3 c klassi tüdrukute kava “Tänavatants” ( juhendaja õpilane Kärt Hanni), 4 d klassi poiste “Football Dance” ( juhendaja Jürgen Kuresoo) , Võimlemisklubi “Airi” Päikeselillede rühm kavaga “Kättemaksukontor” ( neidude omalooming).5 a "Gym duo" (omalooming) ja 5 c klassi " Ready or not" ( Gerlinde Vallikivi).

Suured tänud kõigile esinejatele ,juhendajatele, korraldajatele ja muidugi ka kaasaelajatele! Kaunist Jõulukuud täis muusikat, liikumist ja naeru!

Galeriid saad vaadata https://bit.ly/2rsPwxl. Suured tänud Gerda-Liis Kuusk!