Mälumäng Puiestee tänava õppehoones Vaadatud 208 korda

17. november 2018

Kolmapäeval, 14. novembril toimus Elva Gümnaasiumi Puiestee majas 7.-12. klasside mälumäng, kuhu oli oodatud igast klassist 4-5 liikmeline võistkond ning mälumäng ise oli korraldatud kooli sünnipäevanädala raames.

Mälumäng koosnes voorudest. Igas voorus oli oma teema, kuhu kuulus hulk küsimusi, millele pidid klasside võistkonnad vastused leidma. Teemad jagunesid järgmiselt: Elva kool, kirjandus, loodus, sport, varia. Seega oli põnevust kõigile- muusikahuvilistest spordihuvilisteni.

Osavõtjaid oli samuti palju. Terve aula oli rahvast täis. Pea igast klassist oli saadetud mängima 4-5 liikmeline võistkond ning 8.a klassil koguni kaks võistkonda.

Ei saa ära unustada ka meie tublisid õpetajaid, kes kogu ettevõtmist juhtisid. Kiidu- ja tänusõnad Tiit Ustavile, Viivika Kurele, Tarmo Pentile, Urmas Vessinile ja Revo Lastikule.

Kõige tublimad seekordses mälumängus olid järgmised võistkonnad:

1. koht - 7.b klass, 2. koht -  8.d ning 3. koht 8.a klassi teine võistkond.

Pärast võitjate väljakuulutamist  usutlesime õpetaja Tiit Ustavit, kes kiitis eriti just paar päeva varem korraldatud mälumängus osalenud algkooliõpilasi. Kuigi neile esitatud küsimused olid veidi kergemad, saavutasid nad kõrgema puntkisumma kui gümnaasiumi maja õpilased. Seega on suurtel põhjust järgmine kord rohkem pingutada.

Palju õnne veel kord kõikidele osalejatele!

Gretlin Aruoja ja Carmen Beljaev 9.c klassist