Ragnar Vutt Intervjuu vilistlasega Ragnar Vutt
26. oktoober 2018Vaadatud 956 korda

Ragnar Vutt

Millised on olnud olulisemad sündmused Sinu elus pärast Elva kooli lõpetamist?

Õpingute jätkamine Tartu Teeninduskoolis (praegune Kutsehariduskeskus), Infotehnoloogia Kolledži lõpetamine ning pere loomine. Fotograafiaga olen tegelenud hobikorras pikemat aega, kuid drooni ostmine andis totaalselt uue perspektiivi ja huvi fotograafiaga edasi tegelemiseks.

Millega praegu tegeled: töö, pere, hobid ....?

Töötan Tartu Ülikoolis PHP ja Drupali arendajana. Hobikorras lennutan drooni, võimalusel sõidan perega mööda Eestimaad ringi ja püüan kaadrisse erinevaid paiku ning vaatamisväärsusi. Aeg-ajalt kirjutan Androidi seadmetele mitmesuguseid rakendusi. Hetkel on neid suisa 15.

Mis on esimene mõte kui kuuled sõnu - Elva Gümnaasium?

Arvutiklass ja Andres Lilla. Elva Gümnaasiumist sai alguse huvi IT ja arvutite vastu.

Missugune õpilane Sa olid? Üks vahva juhtum kooliajast, meenutuseks õpetajatele ning teada saamiseks praegustele õpilastele ja õpetajatele.

Algkoolimajas mängisime kunagi naabripoisiga kukepoksi ning lõhkusime ühe uksesildi ära. Kinni me seda maksma vist ei pidanud, kuid maru piinlik oli küll.

Keskkoolist meenub keemiaõpetaja Sipsik, kes oli väga abivalmis õpetaja, välja arvatud kontrolltöö ajal - sel hetkel olevat tal mälu lünklik.

Kas on midagi, mis seob Sind praegu Elva Gümnaasiumiga?

Lapsed ja huvi drooninduse vastu. Elva G hindab minu fotograafiat ning me teeme selles osas tihedat koostööd. Näiteks kahe viimase päeviku kaant kaunistavad minu aerofotod.

Mis on Su elus veel tegemata, mida teha tahaksid, kui aeg ja raha poleks takistuseks?

Reisida kaugemale, palju-palju kaugemale. Drooni võtan kaasa!

Üks unistus või soov seoses oma vana kooli - Elva Gümnaasiumiga.

Soovin, et Elva Gümnaasium oleks tugev piirkonnakool (algkooli, põhikooli ja keskkooli tase) ning püüdleks innovaatilisuse poole ja kaasaks rohkem interaktiivseid õppevahendeid.