Cati Krillo Intervjuu vilistlasega Cati Krillo
12. oktoober 2018Vaadatud 2281 korda

Cati Krillo

1. Millised on olnud olulisemad sündmused Sinu elus peale Elva kooli lõpetamist?

Esimene tähtis sündmus peale lõpetamist oli Tallinna Ülikooli astumine (erialaks geoökoloogia-keskkonnaspetsialist), seejärel poja Kerdi sünd 2004.a, 2007 a. kaksikute Laura ja Liisa sünd, seejärel magistrikraad geograafia-bioloogia õpetaja erialal 2008a.Vahepeal alates 2007 a töökoht Elva koolis õpetajana.

2. Millega praegu tegeled: töö, pere, hobid ....?

Olen abielus , mul on 4 last, käin Elva Gümnaasiumis tööl ning kogu vaba aja pühendan lastele ja perele, kodustele toimetustele.

3. Missugune õpilane Sa olid? Üks vahva juhtum kooliajast, meenutuseks õpetajatele ning teada saamiseks praegustele õpilastele ja õpetajatele.

Õpilasena olim eeskujulik õpilane.Õppisin hinnetel 4-5, kuulusin õpilasomavalitsusse, olin klassivanem jne.

4. Kas on midagi, mis seob Sind praegu Elva Gümnaasiumiga?

Hetkeseisuga seob mind Elva Gümnaasiumiga see, et olen seal õpetaja (alates 2007 aastast), minu lapsed käivad seal koolis (Kert 8 klassis, Laura ja Liisa 5 klassis).

5. Mis on Su elus veel tegemata, mida teha tahaksid, kui aeg ja raha poleks takistuseks?

Kui aega ja raha oleks, sooviks käia reisimas koos perega, lihtsalt nautida erinevaid kultuure ja loodust, vaatamisväärsusi.

6. Üks unistus või soov seoses oma vana kooli - Elva Gümnaasiumiga.

Kui võrdlen enda kooliaega ja oma laste hetkest kooliaega, siis kindlasti näen seda, et lapsed on suurema koormuse all, õppimine, kodused tööd.Omal ajal oli koolis käimine kuidagi muretum ja lihtsam.Soovin, et kooliaega oleks mitte ainult õppimine , vaid ka lastel jääb aega nautida lapsepõlve ja muid tegevusi.