Medalitega maastikuteatejooksult
20. september 2018Vaadatud 1165 korda

20.sept. toimusid Lähtel maakonna koolide maastikuteatejooksu MV, kus Elva G oli esindatud kolmes vanuseklassis ja kõik meie jooksjad andsid endast parima. Oli suur rõõm näha suurt kaasaelamist ja üksteise toetamist.
Maakonna meistriks tuli 8.-9. klassi võistkond. Noormeestel tuli läbida 1000 m pikkune distants ja neidudel 500 m. Kuldmedali võitsid Iiris Rehme (8 a), Brita Rannamets ( 8 c), Ander Pavlov ( 8 b ), Markus Roosaar ( 8 d), Getriin Marii Lessing ( 9a),Carmen Beljaev, Franz Joseph Sinimäe ja Jasper Reilson ( 9 c)
3.-5.klassi teatevõistkond sai tubli II koha , siin läbisid nii tüdrukud kui ka poisid 500 m pikkuse distsantsi.Hõbemedali võitsid Erika Hiiemäe ( 3 a), Liina Aunap ja Karel Pastarus ( 4 d), Joonas Pirksaar (4 b), Loore-Liis Kask ja Kaur Hansen ( 5 a), Ingrid Hiiemäe ( 5 b ) ja Karl Vaht 5kl.
6.-7.klasside seas olime kolmandad, kusjuures meie võistkonnas oli vaid 2 jooksjat 7-ndast klassist. Pronksmedali võitsid Marie Pihlap ja Konstantin Kuzmitšov ( 6 a), Joonas Vähi, Brandon Mikola Kaugesalu ja Markus Kraus ( 6 b), Kaisa Pastarus 6 c, Maria Kuris ja Laura Pirksaar ( 7 c). Varuvõistlejatena olid kaasas Sander Aan ja Lisette Holter ( 5 c ), Henri Lipping ( 7 c) ja Egle.-Leane Soonberg ( 8 a).
Suured tänud kõigile kooli esindanud õpilastele.!Lisaks medalile ja diplomile sai suu magusaks ka imemaitsva kringliga.