JJ-Street tantsukool JJ- Street tantsukooli treenerid viisid läbi kehalise kasvatuse tunde
18. september 2018Vaadatud 1365 korda

JJ-Street tantsukool
Autor: Jürgen Kuresoo

Teisipäeval, 18.septembril, hõivasid terveks õppepäevaks Tartu mnt. koolimaja aula JJ-Street tantsukooli treener Lenel ja samas tantsukoolis treeniv Elva Gümnaasiumi 8C klassi õpilane Maria. Laheda olekuga ja energiast pakatavad treenerd viisid sel päeval läbi kõik kehalise kasvatuse tunnid ja tutvustasid õpilastele erinevaid tantsustiile nagu näiteks " hip-hop" ja " locking". Tunni jooksul õppisid lapsed selgeks lühikese tantsukava ja julgemad said astuda ka lavale vabakava vormis. Tore oli näha seda, et enamus õpilastest tegid tunni väga aktiivselt kaasa ja ka need õpilased kes alguses natukene pelgasid tantsimist/esinemist said oma lavahirmust kiiresti üle. Tunni lõpus jagati ka flaiereid ja kutsuti lapsi treeningutele, mis toimuvad Elva Gümnaasiumi Puiestee tänava aulas.

Täname kehalise kasvatuse õpetajate poolt Lenelit ja Mariat vahva päeva eest ja usume, et nii mõnigi laps sai kaasa tantsupisiku!

JJ-Street tantsukool 2

JJ-Street tantsukool 3