Kaks võidukarikat kergejõustikus
13. september 2018Vaadatud 179 korda

Ülenurmel toimusid 13.sept. maakonna koolide karikavõistlused kergejõustikus, kus Elva G oli esindatud põhikooli võistkondadega. Mõlemad võidukarikad toodi Elvasse.
Neidude arvestuses selgus võitja teatejooksu järel, Iiris Rehme tõi meie neliku võidukana finišisse ja kokkuvõttes 2-punktiline üldvõit Luunja kooli ees. Noormeestest tuli 8 võistkonna seas võit 7 punktilise eduga Ülenurme G ees,kusjuures ühe nulliga. Tänud kõigile kooli esindanud õpilastele !
Kaks alavõitu sai Kert Krillo ( 8a), kes võitis 100 m ja 800 m jooksu. Samuti kuulus ta Väike-Rootsi võidukasse võistkonda, kus jooksid veel Markus Andreas Tamm ( 100 m), Ander Pavlov ( 200 m ) 8 b klassist ja Franz Joseph Sinimäe ( 400 m) 9 c klassist. Markus Andreas võitis ülekaalukalt odaviske . Ander oli 400 m jooksus II  ja kettaheites III . Franz Joseph sai kõrgushüppes III koha . Heiki Vabrit ( 9a) oli kuulitõukes 4.
Neidude karikavõit tuli positiivse üllatusena, mitmeid aastaid oleme saavutanud II koha, meie võistlejad andsid kõik endast parima ja toetasid üksteist.
Carmen Beljaev ( 9 c) võitis kettaheite ja oli II kaugushüppes. Iiris Rehme ( 8 a) sai kaks II kohta, 100 m jooksus ja odaviskes. Getriin Marii Lessing ( 9 a) sai 400 m jooksus II koha. Egle-Leane Soonberg ( 8 a) oli kõrgushüppes 4. ja kuulitõukes 5. Teatejooksus võideti I koht koosseisus Egle- Leane ( 100 m), Maria Kuris 7 c klassist ( 200 m), Carmen ( 300 m) ja Iiris (400 m).