Intervjuu vilistlasega Jüri Haamer
29. juuni 2018Vaadatud 296 korda

Millised on olnud olulisemad sündmused Sinu elus peale Elva kooli lõpetamist?

Peale Elva Keskkooli lõpetamist õppisin Tartu Ülikoolis rahanduse ja krediidi erialal.

Pärast ülikooli lõpetamist olen töötanud kogu aeg Tartus avalikus sektoris st riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutustes ja suurema osa ajast erinevate asutuste mitmetel juhtimistasanditel juhina. Viimased 25 aastat on tegevusvaldkonnaks olnud maksude kogumine. Kokku üle 20 aasta olen ka kõrgkoolides õpetanud maksundust.

Ja kindlasti pere loomine.

Millega praegu tegeled: töö, pere, hobid ....?

Töötan Maksu- ja Tolliametis. Peres kasvab kaks teismeeas poega.

Mis on esimene mõte kui kuuled sõnu - Elva Gümnaasium?

Ilusamad aastad lapsepõlvest, piisavalt hea haridus elus toimetulekuks, enamasti väga head õpetajad.

Missugune õpilane Sa olid? Üks vahva juhtum kooliajast, meenutuseks õpetajatele ning teada saamiseks praegustele õpilastele ja õpetajatele.

Hinnete alusel olin pigem keskpärane õpilane. Osaliselt kindlasti põhjuseks ka laiskus.

Kas on midagi, mis seob Sind praegu Elva Gümnaasiumiga?

Lapsed õpivad Elva Gümnaasiumis

Mis on Su elus veel tegemata, mida teha tahaksid, kui aeg ja raha poleks takistuseks?

Ma ei loo endale kättesaamatuid unistusi.

Üks unistus või soov seoses oma vana kooli - Elva Gümnaasiumiga.

Soovin, et kogu koolipere oleks rohkearvuline ja särasilmne. Et koolis õpetaksid head õpetajad.