Kaugõpe Elva Gümnaasiumis
27. juuni 2018Vaadatud 782 korda

Õppida pole kunagi hilja, sest õppimine annab Sulle tulevikus rohkem valikuvõimalusi.

Elva Gümnaasiumis on hea võimalus omandada gümnaasiumiharidus kaugõppes ehk mittestatsionaarses osakonnas.

Õppida saab sõltumata vanusest, kui olete lõpetanud põhikkoli. Mittestatsionaarses osakonnas saab omandada haridust vastavalt oma võimetele, vajadustele ja võimalustele. Õppetöö on orienteeritud täiskasvanud õppijale, kes teab, mida tahab ja oskab otsustada, kuidas oma õpinguid korraldada. Samas väga hea võimalus pere või töö kõrvalt jätkata õpinguid. Rõõm on tõdeda, et meie gümnaasiumi kaugõppeoskonna lõpetajate tulemused on olnud sellisel tasemel, millega on võimalus edukalt edasi õppima minna.

Õppijaid ootab Elva Gümnaasiumis meeldiv ja hubane õpikeskkond, sõbralikud, toetavad ja vastutulelikud õpetajad. Kokkuleppel õpetajaga on võimalikud erinevad õppetöö variandid. Oluline on õpilase enda soov õppida. Kontrolltööd enamikes ainetes tuleb siiski sooritada koolis. Õppetunnid toimuvad kaks korda nädalas kell 09.00–17.00.

Õppetöö toimub Elva Gümnaasiumi renoveeritud Tartu mnt õppehoones, kus asub mittestatsionaarse osakonna jaoks eraldi korrus mugavalt sisustatud õppekabinettide ja õpetajate toaga. Kooliga samas majas asub raamatukogu, kaasaegne arvutiklass ja söökla.

Majas on tagatud liikumispuudega inimestele igale poole juurdepääs (olemas liftid ja kaldteed).

Ootame oma kooliperre uusi liikmeid, kellelt ootame tõsist suhtumist õppetöösse ja kaasalöömist ka igapäevases koolielus, et tunneksite ennast täieõigusliku Elva Gümnaasiumi ühise pere liikmena. Kool on pidevat arenev keskkond, kus oodatakse ka Sinu uusi ideid ja ettepanekuid.

Täpsem info http://www.elvag.edu.ee telef. 730 1820; 53045324

Heli Rähni