Elva Valla 100 noort tegijat
13. juuni 2018Vaadatud 1012 korda

12. juunil kell 17 toimus Elva lauluväljakul Elva valla õpilaste tunnustamisüritus 100 Noort Tegijat,  kuhu on kutsustud valla üheksa kooli õpilased, kes oma õppetöö või koolivälise tegevusega on panustanud märgatavalt rohkem nii iseenda, kooli kui ka kogukonna arengusse. Aunimetusega 100 Noort Tegijat tunnustatakse silmapaistvaid, aktiivseid ja uuendusmeelseid Elva valla koolide õpilasi, sealhulgas ka vabariiklike olümpiaadide parimad ning kuld- ja hõbemedaliga koolilõpetajad. Lisaks pälvivad  tunnustuse ka need medaliga lõpetajad, kes õpivad küll mujal, kuid elavad Elva vallas ning kutsemeistrivõistluse Noor Meister tiitli laureaadid.

„Meie valla koolides tegutseb igapäevaselt väga palju tarku, loovaid, ettevõtlikke, hoolivaid õpilasi ning mul on hea meel neist sümboolsed sada kutsuda valla tunnustamisüritustele koos vanematega, et neid tänada ja esile tõsta," ütles abivallavanem Marika Saar. „Saja Noore Tegija üritus aitab kaasa ka valla ühtsustunde loomisel - meil ei ole ainult üks kool vaid vallas on üheksa kooli."

Kõik tunnustuse saajad jäädvustavad oma nime Elva valla auraamatusse, neile antakse üle tänukiri ja meene. Rahalise preemia saavad medaliga koolilõpetajad ja Noore Meistri tiitli laureaadid.

Elva Gümnaasiumist oli kutsutud 45 noort tegijat. Tutvu tegijatega vajutades siia.

Vaata üritustest pilte vajutades siia