9.a ja 7.c käis Ruhnus!
21. mai 2018Vaadatud 1387 korda

Autor: Geil Siim

18.-20. mail külastasid väikest Ruhnu saart Elva Gümnaasiumi õpilased (9.a, 7.c ja üks õpilane 9.b ning 2. a klassist) koos õpetajate Geil Siimu ja Revo Lastikuga.

Meeldejääva ekskursiooni jooksul külastasime Eesti vanimat säilinud puitehitist, milleks on 1644 aastal ehitatud Ruhnu kirik, ronisime tuletorni tippu, sõitsime kastiautoga saarele ringi peale, külastasime Ruhnu Kooli, kus õpib hetkel 8 õpilast,  vaatasime vahvaid Ruhnuga seotud filme, külastasime muuseumi ning Korsi talu ja loomulikult ei saa üle ega ümber merest ning imelisest mererannast. KÕigele lisaks jäi meil ka aega üle lihtsalt puhkamiseks ja ilusa ilma nautimiseks!

Kindlasti ei jäänud see reis Ruhnu meile viimaseks ja soovitame ka teistel Elva Gümnaasiumi klassidel just sinna reis ette võtta.

Järgmiste reisideni!

7.c koos klassijuhataja Geiliga