Kooliruum’18!
11. mai 2018Vaadatud 562 korda

Kooliruum’18 on  üle-eestiline uurimuslik ja mänguline loovtööprojekt, mille käigus kasutavad õpilased erinevaid teaduse ja disaini meetodeid, et uurida, milline on tänane kool, ja luua visioon uuest koolist.

Elva Gümnaasium võttis  sellest projektist osa esimest korda ja meie kooli esindasid kaheksanda klassi poisid Franz, Sten, Kaimer, Heiki ja Harry. Projekt algas 30. oktoobril 2017 ja lõppes 3. mail 2018. Selle perioodi käigus lahendati ära kaheksa ülesannet, mis puudutasid oma kooli ruumikorraldust. Kõiki neid töid saab vaadata www.Kooliruum18.ee ja kabinetis 202, kus ideedest sai reaalne tulemus.

Kooliruum`18 pidulik lõpuüritus toimus 3.mail KUMUs, kus Elva Gümnaasiumi õpilased esitlesid edukalt oma tööd ning näitasid maketti ajalooklassist. Pärast kõikide koolide esinemist, korraldati KUMUs õpilastele arhitektuuri tuur  koos väikese mänguga. Seejärel tänas Arhitektuurikool osalejaid diplomi ja meenetega.

Meie mõtted said teoks tänu järmistele õpetajatele: Tarmo Pent, Tiina Õunapuu, Mare Lillak, Jaanus Sinimäe, Tarmo Post, Katrin Lastik, Tiina Lauri; sõpradele Rasmus Raig, Mart Haamer, Saskia Tullino, Oliver Leppik, Andras Kelt, Peeter Ritso, Anett Griffel, Agnes Öövel.

Franz, Sten, Kaimer, Heiki, Harry, meie oleme need, kes alustasid  selle projektiga ning viisid alustatu ka lõpuni ja meie deviisiks sai “PALL KORVIS, KLASS VALMIS!”